יום שישי, 19 ביולי 2024, י"ג תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

יום המשפחה במשטרת לוד: שני בני הזוג משרתים במשטרה

יום המשפחה הוא יום של אהבה, הערכה וחיבור בין בני המשפחה. אבל מה קורה כאשר שני ההורים משרתים במשטרה, ומתמודדים עם אתגרים, לחצים ולא פעם גם סיכונים? איך הם משלבים בין המקצוע לבין החיים המשפחתיים?

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: בני הזוג ליז ויואב לוזון, שירות משמעותי וערכי במשטרה

הכירו את ליז ויואב לוזון, הם הכירו כששירתו כסיירים בתחנת רמלה והיום הם נשואים כבר 5 שנים. ליז משרתת בשיטור עירוני בבאר יעקב, ויואב משמש כמפקד שיטור עירוני בעיר לוד.

שניהם משרתים ביחידות השיטור העירוני בתחנות שונות, מערך השיטור העירוני הוא כוח משולב הכולל פקחי עירייה ושוטרים שמטרתם להרתיע, למנוע ולאכוף עבירות בתחומי איכות החיים, אלימות והתנהגות אנטי חברתית.

כששואלים זוג נשוי למה שניהם משרתים במשטרה, מקבלים תשובה מיוחדת במינה. במקרה של ליז ויואב מדובר בלביא בן השלוש וסיאלו בת השנתיים. ההבנה שהשירות שלהם הוא לא רק למען החברה ובטחון הציבור, אלא גם למען עתיד טוב יותר לילדיהם עוזרת להתמודד עם האתגרים שהתפקיד מציב.

ולעיתים האתגרים לא פשוטים בכלל וכזוג שוטרים הם חווים אותם כפליים; העבודה דינאמית ובשעות לא שגרתיות, איזון עבודה - משפחה, משימות מאתגרות ועוד. לעיתים הדברים באים על חשבון החיים האישיים, אבל ההכרה שיש מערכת שתומכת ומקיפה את משפחת לוזון עוזרת להתמודד עם הקשיים.

כל שוטר ושוטרת שמשרתים במשטרה הם גיבורים, אבל זוג נשוי שמצליחים להיות גם אמא ואבא טובים וגם שוטרים מקצועיים זה כבר מופת של אהבה.

ביום המשפחה אנו מודים לכל השוטרים ובני משפחותיהם על ההקרבה, המסירות והנתינה שהם מפגינים בכל יום.

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: