יום שישי, 19 ביולי 2024, י"ג תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

חדשות חבל מודיעין

מרגש - לידה בתוך רכב, סמוך למחלף דניאל

הבוקר ( ו' ) בשעה 0930 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על אשה שכורעת ללדת בתוך רכב, בכביש 1 סמוך למחלף דניאל לכיוון ירושלים. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: חובש רפואת חירום טל סיני אם התינוקת שיילד.צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הבוקר ( ו' ) בשעה 0930 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על אשה שכורעת ללדת בתוך רכב, בכביש 1 סמוך למחלף דניאל. צוות מד"א שהגיע יילד את האשה ופינה אותה לבית החולים במצב טוב


בתמונה: החובש טל סיני נפעם מהתינוקת שיילד ברכב מד"א.צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חובש רפואת חרום במד"א טל סיני סיפר:
"הייתי עם אמבולנס מד"א ככונן בבית וקיבלתי דיווח על יולדת בתוך רכב, בכביש 1.  הגעתי במהירות למקום וראיתי את הרכב עומד בצד הדרך כשהבעל מחזיק את הטלפון ומקבל תידרוך ממוקד מד"א, מייד רצתי לרכב וראיתי צעירה בת 24 שזה ההריון השני שלה, שוכבת במושב האחורי של הרכב כשהיא כורעת ללדת, עם צירי לידה מתקדמים מאוד, פתחתי את ערכת הלידה שברשותי, ובתוך דקות בודדות הגיחה לעולם תינוקת קטנטנה וחמודה, ביצעתי את כל מה שנדרש בסיוע הפאראמדיק אמיר רייכמן שגם הזדמן למקום ולאחר שהשלמנו את כל הפעולות איחלתי להורים הצעירים מזל טוב והאם וביתה התינוקת תושבי נוף הגליל פונו לחדר הלידה בבית החולים כשמצבן מצויין. אני כבר 6 שנים במד"א וזו הפעם הראשונה שזכיתי ליילד ולסייע להביא חיים חדשים לעולם, זה מרגש מאוד ובמיוחד בתקופה זו." סיכם חובש מד"א טל סיני (21)


בתמונה: רכב מד"א. צילום: תיעוד מבצעי מד"א

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: