יום שישי, 19 ביולי 2024, י"ג תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

עיריית רמלה: משרתי מילואים פעילים זכאים להנחה בארנונה

חדשות טובות בגזרת חיילי המילואים המתגוררים ברמלה, אם גויסתם בצו 8 לשירות מילואים בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" וצברתם ימי מילואים ע"פ חוק, הינכם זכאים להנחה בארנונה

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: משרתי מילואים פעילים זכאים להנחה בארנונה

בשורה משמחת לחיילי המילואים המתגוררים ברמלה, עיריית רמלה מעניקה לכם הנחה אוטומטית בארנונה בגובה 5%.

חדשות טובות בגזרת חיילי המילואים המתגוררים ברמלה, אם גויסתם בצו 8 לשירות מילואים בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" וצברתם ימי מילואים ע"פ חוק, הינכם זכאים להנחה בארנונה בשיעור של 5% על 150 מ"ר מגודל הנכס וזאת לתקופת הזכאות, כפי שנקבע ברשימות המתקבלות ממשרד הבטחון.

בנוסף מפקדות ומפקדי מילואים שגויסו בצו 8 - אתם זכאים להנחה בגובה 25%  בתשלום הארנונה עד 100 מ"ר, ההנחה תינתן באופן אוטומטי ע"י הרשות בהתאם לרשימה המתקבלת מצה"ל.

ראש העיר, מיכאל וידל: "מחובתנו להוקיר את משרתי המילואים, אשר עוצרים את שגרת חייהם כדי לתרום לחברה ולמדינה. ההנחה לחיילי המילואים היא לא רק כבוד והוקרה על פועלם, אלא גם עזרה כלכלית מסוימת והכרה אמיתית בתרומתם האדירה. זה המעט שאנו יכולים לעשות למענם". עוד ציין, כי יש להטיב עם חיילי המילואים שתורמים ומגנים על המדינה ובכך גם לחזק את ערך הנתינה, ההתנדבות, השירות הלאומי, השירות בצה"ל ובשירות המילואים.

מנהלת אגף הכנסות, נירית טננבאום: "אגף הכנסות התגייס לעדכון הנחות המילואימניקים עפ״י רשימות משרד הביטחון, כך שאין צורך להגיע פיזית לעירייה או לשלוח אישור זכאות. מבחינתנו זו זכות לסייע לחיילי המילואים ולהוקיר את פועלם הרב לכל אורך השנה. חיילי המילואים תורמים מזמנם ומשאירים משפחות מאחוריהם למען המדינה, וכעת זה הזמן שלנו להחזיר להם, ולו במעט״.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: