יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

דיאנה בקלצ'יוק- תושבת לוד. ייצגה בכבוד את ישראל באליפות העולם בפטאנק! - ספורט ברמלוד נט

דיאנה בקלצ'יוק- תושבת לוד. ייצגה בכבוד את ישראל באליפות העולם בפטאנק!

שיגור משלחות ישראל לתחרויות ספורט בינלאומיות, אינו דבר פשוט, ומובן מאליו לאור המצב הבטחוני. אך מתברר שאוהדים רבים לנו, ברחבי העולם, ובמיוחד בתאילנד, מדינה שגם שילמה מחיר ביומה הראשון של מלחמת "חרבות ברזל" כאשר עובדים זרים מתאילנד עבדו ביישובי הדרום ובעוטף עזה, שילמו בחייהם ואחרים נלקחו בשבי והפכו לחטופים. בתמונה: נבחרת וייטנאם (נשים) - אלופת העולם!

פיב"א הדיחה את אלופת ישראל אליצור רמלה ממפעל היורוקאפ לנשים - ספורט ברמלוד נט

פיב"א הדיחה את אלופת ישראל אליצור רמלה ממפעל היורוקאפ לנשים

הועד המנהל של פיב"א החליט להדיח את אלופת ישראל אליצור רמלה ממפעל היורוקאפ לנשים, זאת בשל אי יכולתה לארח משחקים וכן בשל אי הסכמה של יריבותיה לארח אותה לצמדי וניל. רמלה מצטרפת לרמת השרון שעזבה את המפעל לפני כשבוע, ולישראל לא יהיו העונה נציגות ביורוקאפ לנשים. רמלה השתתפה במפעל במשך ארבע שנים ברציפות ואשתקד הגיעה לחצי הגמר.

 טורניר עוטף דור צעירי מועדון פטאנק גני אביב ברוח ספורטיבית - ספורט ברמלוד נט

טורניר עוטף דור צעירי מועדון פטאנק גני אביב ברוח ספורטיבית

אין כל ספק שאחת הבעיות אשר בלטו מאז השבעה באוקטובר היתה המחסור המורגש בשעות הלימוד בבית הספר בעיקר לתלמידים הצעירים. לימודים בזום לאורך ימים רבים יוצרים מתח ולחצים, שבדרך כלל נעלמים ולא מורגשים בזכות הפעילות הגופנית אפילו כשמדובר במשחק הפטאנק. יואב דרור, מנהל מועדון הפטאנק גני אביב, שהתנדב גם בלולים של מושב מבקיעים בצפון הרצועה, מצא לנכון וגם זמן להקדיש לילדי המועדון שלו, כך הצליח להעלות על פניהם חיוכים מרהיבים.

נמשכת ההרשמה למרוץ לוד ה-8, שייערך בשיתוף עם חיילים מכל יחידות צה"ל - ספורט ברמלוד נט

נמשכת ההרשמה למרוץ לוד ה-8, שייערך בשיתוף עם חיילים מכל יחידות צה"ל

היכון, הכן, לוד! היכונו למרוץ לוד 2023 - "לוד רצה קדימה!". העיר לוד ממשיכה להתפתח ולרוץ קדימה. כמו בכל הערים החשובות בעולם ובלא מעט ערים בארץ, גם בלוד יתקיים השנה מרוץ לוד, השמיני במספר בתאריך ה- 27.10.2023. מדובר בהפנינג ספורט, בריאות וכושר, הכולל מקצים תחרותיים המותאמים לכל הגילים ובהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה. זהו האירוע הספורטיבי הכי גדול, המוני, ססגוני, צבעוני ומלהיב המתקיים בעיר לוד, המשקף את אופייה של העיר. השנה ייקחו בו חלק חיילים מכל יחידות צה"ל, לאור החלטה אסטרטגית שקיבל צה"ל, להכניס את מרוץ לוד לתוכנית האימונים השנתית שלו. יאיר רביבו: "מדובר במרוץ שהוא כולו חגיגה ספורטיבית, ססגונית ומלאת אנרגיה וגאוות יחידה!"

שחקני פטאנק מלוד ישתתפו באליפות אירופה ובאליפות העולם בפטאנק בקרוב - ספורט ברמלוד נט

שחקני פטאנק מלוד ישתתפו באליפות אירופה ובאליפות העולם בפטאנק בקרוב

מאמן נבחרת הנוער של צרפת, פרנסואה גראנז' אשר זיכה את נבחרת הנוער בתואר אלופת העולם בפטאנק, ערך שלשום (שלישי) ביקור בארץ שבמסגרתו הגיע לביקור בשכונת בגני אביב, כדי לפגוש את שחקני הפטאנק מהמועדון פ.ל.א לוד. הביקור הביא כבוד רב לעיר ולשכונה וכמובן גם לשחקנים אשר זכו לקבל מהאורח הנכבד, אימון טכני מצויין ,המתיישר עם קוי חשיבה של המועדון. בדק כל אחד ואחד וחילק טיפים לשיפור טכניקות הפוינט והצליפה. בסיום צפה במשחקי שלשות של כל הצעירים.

לוד זוכרת את חללי צה"ל ומוקירה את זכרם של עמית בן יגאל ובראל חדריה שמואלי הי"ד - ספורט ברמלוד נט

לוד זוכרת את חללי צה"ל ומוקירה את זכרם של עמית בן יגאל ובראל חדריה שמואלי הי"ד

רגע לפני כניסת השנה החדשה, קיים אגף הספורט של עיריית לוד משחק הוקרה לזכר שני החיילים שהיו פעילים ספורטיבית - סמ"ר עמית בן יגאל הי"ד היה אוהד מסור של מכבי ת"א, וסמ"ר יגאל חדריה שמואלי הי"ד שיחק בקבוצות הנערים והנוער של בני יהודה ומכבי יפו. בתום ההתמודדות בין ותיקי מכבי תל אביב לכוכבי 'ליגה משלנו', הורה הלוח באצטדיון העירוני לוד על התוצאה 2:2