יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות עמק לוד, דן

חדשות שדות דן: "מעבדת הדמיון": מרחב תגליות אינטראקטיבי - חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות שדות דן: "מעבדת הדמיון": מרחב תגליות אינטראקטיבי

מועצה אזורית שדות דן בראשות דוד יפרח, קיימה טקס פתיחה בבתי הספר ממ"ד "תורת משה ו"ניר צבי" לכיתות החדישות "מעבדת דימיון. בטקס השתתפו מנהלי קרן אתנה, מנהלים ומורים מבתי הספר ונציגות ההורים ובשנה הקרובה בכוונתו של ראש המועצה, האזורית שדות דן, מר דוד יפרח, להקים מעבדות נוספות שיותאמו לתוכנית הלימודים בבתי ספר נוספים. 

דוד יפרח: "הקב"ה ישמור על החטופים, יחייהם ויחזירם במהרה לגבולם ולביתם, אמן!"  - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "הקב"ה ישמור על החטופים, יחייהם ויחזירם במהרה לגבולם ולביתם, אמן!" 

המועצה האזורית "שדות דן" קיימה אתמול אירוע מרשים ומרגש עד דמעות, במושב יגל בשיתוף ועד התושבים המקומי. האירוע נועד להרים קול זעקה עד השמיים, באמצעות תפילה מלאת רגש, לחזרתם של החטופים ושמירה על חייהם של לוחמי צה"ל הנלחמים על ההגנה על בתי ישראל בדרום ובצפון הארץ.

מועצת שדות דן קיימה אתמול כנס הודיה למתנדבי צח"י ולכוחות הביטחון - חדשות שדות דן ברמלוד נט

מועצת שדות דן קיימה אתמול כנס הודיה למתנדבי צח"י ולכוחות הביטחון

דוד יפרח: "אני מודה לכלל המתנדבים והמשתתפים בכנס, על הירתמותם למשימות, על המחוייבות, המסירות והעשייה היומיומית למען ביטחונם וחוסנם האישי של כלל תושבי המועצה, אני משוכנע ביכולת של כולנו לתת מענה לאירועי חירום ובכך להציל חיים."

דוד יפרח: "קיום הנחיות פיקוד העורף, העניקו חיים לתושבים ב'שדות דן'!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "קיום הנחיות פיקוד העורף, העניקו חיים לתושבים ב'שדות דן'!"

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית "שדות דן": "אני מעריך מאוד את תושבי המועצה ללא יוצא מהכלל, שמקיימים הלכה למעשה את הנחיות פיקוד העורף והמועצה. אומנם נגרם נזק כבד מאוד לשתי דירות ועוד ארבע דירות ניזוקו באופן חלקי, למזלנו רק שני תושבים נפגעי חרדה נלקחו למרכז הרפואי "שמיר-אסף הרופא", נתפלל בע"ה שיבריאו במהרה!"

דוד יפרח: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים!"

חוסן קהילתי בימים אלה בא לידי ביטוי באופן בו תשומת הלב ממוקדת ותומכת באלה הנושאים בנטל והם משפחות החיילים המגויסים למשימות צה"ל. מחלקת התרבות במועצה יזמה והפיקה, מתנדבות ומתנדבים מבני הנוער בכל היישובים במועצה, פגשו אותם הבוקר והעניקו להם שי קטן לשבת כמחווה, תמיכה והזדהות. באנו לחזק ויצאנו מחוזקים

דוד יפרח נטע עץ זית בדיוק במקום שבו פגע טיל באחד מיישובי "שדות דן". - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח נטע עץ זית בדיוק במקום שבו פגע טיל באחד מיישובי "שדות דן".

עץ הזית הטבוע על סמלה של העיר לוד, שכנתה הטובה של מועצת "שדות דן", מקשט בגאון החל מהשבוע, את מרכז היישוב שבו נפל השבוע טיל שמטרתו היתה לחסל את היישוב ולרצוח כמה שיותר ישראלים. ראש המועצה דוד יפרח, מצא לנכון לנצל את החפירה שהטיל יצר, כדי לנטוע עץ זית.