יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

יד קשה ואכיפה מוגברת נגד נוסעי הקורקינטים בלוד

בעיריית לוד הודיעו בתחילת השבוע על הגברת האכיפה כנגד רוכבי קורקינטים ואופניים חשמליים, הנוסעים בפרעות ובניגוד לחוק, ללא קסדות ובמהירות גבוהה – וזאת בשל הטרגדיה הנוראה שאירעה במוצאי-שבת, ברחוב יצחק רבין בשכונת הרכבת.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בעקבות מותו של הילד בשכונת הרכבת:
יד קשה ואכיפה מוגברת נגד נוסעי הקורקינטים בלוד

בתאונה הקשה פגע צעיר ערבי בן 18 שנסע במהירות וללא רישיון, בשלושה ילדים שרכבו יחד על הקורקינט החשמלי. כתוצאה מהפגיעה, מוחמד אלעסווי – תלמיד כיתה ד' בן 10 נהרג מפצעיו, כאשר חבריו - ילד בן 8 נפצע קשה ובן 13 נפצע באורח בינוני והם פונו אל המרכז הרפואי אסף הרופא ושיבא.

פראמדיקית מד"א נטע ליברמן שטיפלה בפצועים סיפרה: "הם שכבו על הכביש כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מחבלה רב מערכתית. הכנסנו את הילדים לניידות טיפול הנמרץ של מד"א ופינינו אותם לבתי החולים".

לאחר מספר שעות עצרו שוטרי תחנת משטרת לוד תושב העיר כבן 18 שברח מהזירה, בחשד למעורבות בתאונה. כמו"כ, בוחני התנועה של משטרת ישראל אספו ממצאים פורנזים ותיעודיים מהזירה, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.

לאור זאת הנחה ראש העיר עו"ד יאיר רביבו את אנשי השיטור והפיקוח העירוני בעיריית לוד, לפעול ביד קשה ולבצע אכיפה מוגברת כנגד רוכבי אופניים וקורקינטים שלא כחוק, לרבות החרמת הכלים. לצד זאת, מבקשים בעירייה את שיתוף הפעולה של התושבים, להשתמש רק בכלים עם מהירות מוגבלת, ועם קסדה כחוק להגנה על חיי התושבים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: