יום שני, 20 במאי 2024, י"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

עצמאות בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט

עצמאות בלוד

בעיר לוד ציינו את יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל, במתכונת כמעט רגילה. הוקמו שתי במות בעיר והופיעו אמנים. ראש עיריית לוד, התגלחנו לכבוד עצמאותנו מדינתנו. והזמין את כל התושבים ללבוש משהו חם ולהגיע לבמות בעיר לוד להצדיע עם מיטב האומנים ללוחמים, לדרוש לשלום המדינה ולשיבת החטופים.

שר השיכון בלוד: "לוד דוהרת קדימה בתחום הבינוי וההתחדשות העירונית" - חדשות לוד ברמלוד נט

שר השיכון בלוד: "לוד דוהרת קדימה בתחום הבינוי וההתחדשות העירונית"

שר השיכון והבינוי – הרב יצחק גולדנקנוף, הגיע לפגישת עבודה עם ראש העיר לוד – עו"ד יאיר רביבו. בפגישה נכחו גם מנכ"ל העירייה – אהרון אטיאס, מהנדסת העיר – אדר' גל גבריאל, מ"מ מנכ"ל חברה כלכלית לוד – שירן בוקרה ג'רבי, מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל – יענקי קוינט, סגני ראש העיר וחברי מועצה ועוד. 

נבחרו משיאי המשואות לכבוד יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל ולעיר לוד - חדשות לוד ברמלוד נט

נבחרו משיאי המשואות לכבוד יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל ולעיר לוד

הציבור מוזמן לטקס משיאי המשואות שייערך ביום שני, ד' באייר 13/5/24 בשעה 20:00, בבמה המרכזית בשדרות ירושלים. השנה העיר לוד מקיימת את טקס משיאי המשואות בסימן גבורה במלחמת חרבות ברזל, ובהצדעה לקציני וחיילי צה"ל וכוחות הביטחון וההצלה, וכן למתנדבים ולתושבים שגילו מאז תחילת המלחמה בעזה, רוח איתנה ואומץ לב, בתפילה לחזרתם הביתה של החטופות והחטופים, לשלומם של חיילי צה"ל ולהחלמתם המהירה של הפצועים, אמן!

טקסים מרגשים בלוד לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשפ"ד - חדשות לוד ברמלוד נט

טקסים מרגשים בלוד לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשפ"ד

לנצח נזכור: יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשפ"ד-2024 צוין בעיר לוד ע"י שלל טקסים ואירועים בהפקת אגף התרבות ובניהולה של אורית עופר וצוותה. בערבו, התאספו בהיכל התרבות בלוד מאות תושבים לטקס זיכרון מרגש, בו הודלקו נרות לזכר ששת מיליון הנספים בשואה, לצד הופעה מצמררת של מקהלת גיל וגיל עם המנצח הוותיק והמוכשר פליקס סולומונוב וכן ריקוד של להקת המחול ספקטור דאנסינג בניהול של אחזה ספקטור ובליווי קטעי שירה, נאומים מרטיטים ותפילת "א-ל מלא רחמים" ע"י החזן נועם רקובסקי שבקולו הערב ובטון מרנין ריגש את המשתתפים.

בריכת השחייה העירונית בלוד תפתח בל"ג בעומר – לאחר שהמתחם שופץ ושודרג ב-2.5 מיליון ₪ - חדשות לוד ברמלוד נט

בריכת השחייה העירונית בלוד תפתח בל"ג בעומר – לאחר שהמתחם שופץ ושודרג ב-2.5 מיליון ₪

בריכת השחייה העירונית של לוד השוכנת בקרית הספורט בסמוך לשכונת נאות יצחק התחדשה ועברה שיפוץ כללי ונרחב במהלך חורף 2024, בהשקעה של 2.5 מילוני שקלים ע"י כלכלית לוד, בתיאום אגף הספורט בעיריית לוד, בניהולו של מאיר אליהו.