יום שלישי, 16 באפריל 2024, ח' ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

התוצאות הסופיות לבחירות המקומיות לראשות הערים של אזורינו

ספירת הקולות בעיצומה (למעט ספירת המעטפות הכפולות), להלן התוצאות כפי שהן מתפרסמות לראשות הערים של אזורינו: לוד, רמלה, באר יעקב ושדות דן

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

אוה אהרונוף

בתמונה: יאיר מכריז על נצחונו במטה הבחירות שלו בלוד

שיעור ההצבעה בזמן סגירת הקלפיות אתמול בלילה היה נמוך מזה שנמדד ב-2018. לפי משרד הפנים, הוא עמד על כ-49% - ורק כ-3.5 מיליון מצביעים ממשו את זכותם לבחור, ביחס ל-56.2% בשנת 2018.

להלן התוצאות העכשוויות באזורינו ללא ספירת המעטפות הכפולות:

 לוד:

יאיר רביבו ימשיך לכהונה נוספת בראשות העיר לוד, לאחר שקיבל 65.5% מקולות הבוחרים. הוא ניצח את ח"כ לשעבר יורם מרציאנו, שזכה ב-35.5% מהקולות. ראש העיר רביבו כבר הכריז על ניצחונו בפייסבוק וחגג עם תומכיו ואילו מרציאנו העלה פוסט ובו כתב: "יש לברך על הרעה כשם שמברכים על הטובה, אוהב אתכם תודה"


בתמונה: אח ימאמה. רביבו מנשק את אימו


בתמונה: מצביע בקלפי. יאיר רביבו 


בתמונה: מצביע בקלפי. יורם מרציאנו 


בתמונה: הפוסט שהעלה יורם מרציאנו בפייסבוק שלו

 

רמלה:
ברמלה יתקיים סיבוב שני בין ראש העיר מיכאל וידל, שזכה ל-37.6% מהקולות, לראש העיר לשעבר יואל לביא שקיבל 28.6%. סיבוב שני מתקיים אם אחד המועמדים לראשות הרשות לא קיבל לפחות 40% מהקולות, והוא ייערך ב-10 במרץ. הוחלט להקדים את תאריך הסיבוב השני ביומיים לעומת התאריך המקורי (בדיוק שבועיים לאחר הסיבוב הראשון) כדי לא להצביע בחודש הרמדאן, המתחיל ב-11 במרץ.


בתמונה: מיכאל וידל מעל במת מטה הבחירות שלו


בתמונה: מיכאל וידל מצביע בקלפי


בתמונה: יואל לביא. תמונה מתוך הפייסבוק שלו


מועצה אזורית שדות דן:

יו"ר מועצת שדות דן דוד יפרח נבחר לקנדציה נוספת לראשות המועצה בפעם השלישית לאחר שנתמך בידי הסיעה המרכזית בכפר חב"ד בראשות סגנו ר' בנימין ליפשיץ.

בתמונה: דוד יפרח 


בתמונה: מודעת בחירות של יפרח

באר יעקב: 

ניסים גוזלן היה המתמודד היחיד לראשות העיר בבאר יעקב, וזכה ברוב של מעל 97% מהקולות הבוחרים, שזו תוצאה מופלאה ולא מובנת מאליה, מכיוון שהתושבים יכלו לשים פתק ירוק, בו הם מביעים את חוסר אמונם במעומד, אך זה לא קרה.

גוזלן העלה פוסט ובו ביקש להודות לתושבי העיר על האמון המלא בו: "אני רוצה להודות לכם על הצבעת האמון המוחצת כשיצאתם לבחור בי לראשות העיר ברוב של מעל 97 אחוזים. 

גם מועמד יחיד צריך לקבל מנדט מהתושבים ואתם הערב הבעתם בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שאתם סומכים עליי להמשיך להצעיד את באר יעקב גם בחמש השנים הבאות. 

תודה ענקית בשמי ובשם סיעת "נס" על המנדט להמשיך כנבחרת גם בקדנציה הנכנסת. תודה לסגניי, לחברי הרשימה לכל הפעילים והפעילות שעבדו 24/7 בשבוע וחצי של קמפיין קצר ואינטנסיבי!

אני מברך את כל חברי מועצת העיר החדשים הנכנסים ומאחל להם המון הצלחה.

לילה טוב, מחר בבוקר חוזרים לעשייה ❤ ניסים גוזלן ראש העיר"


בתמונה: ניסים גוזלן מצביע בקלפי


בתמונה: מצביעים לגוזלן 

לידיעה: כ-200 אלף מעטפות כפולות טרם נספרו. במשרד הפנים העריכו בבחירות הללו שכמות המעטפות הכפולות תוכפל פי ארבעה מבחירות 2018, אז מספרן עמד על כ-95 אלף מעטפות כפולות. הסיבה לכך היא שהפעם, לראשונה בבחירות מקומיות, התאפשרה גם ההצבעה בקלפיות שהוצבו בבתי חולים וכמובן גיוס המילואים הרחב בשל המלחמה שהגדילה את מספר המצביעים בצה"ל. 

תוצאות האמת הסופיות עשויות להתפרסם רק לקראת סוף השבוע. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: