יום שלישי, 16 באפריל 2024, ח' ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

בית חולים שמואל הרופא בבאר יעקב, בנתינה תמידית כדרך חיים

ברקע ימי המלחמה, נערך בבית החולים שמואל הרופא יום התרמת דם בשיתוף מד"א. עשרות מעובדי בית החולים וההנהלה, העושים ימים כלילות למען החולים, נרתמו ברצון גם למשימה זו ותרמו מדמם לצורך טיפול והצלת חייהם של החולים והפצועים.  

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: 2 סגני מנהלת בית החולים, ד"ר נחמה מונסטירסקי וד"ר יוחאי לוי, תורמים דם. קרדיט תמונה דוברות בית החולים שמואל הרופא

בית החולים האוניברסיטאי "שמואל הרופא", הממוקם בבאר יעקב, ברקע ימי המלחמה נערך ליום התרמת דם בשיתוף מד"א. עשרות מצוות העובדים וההנהלה של בית החולים נרתמו ותרמו מדמם להצלת חיים. למי שטרם יודע, בית חולים זה, אמון על מתן טיפול רפואי ושיקומי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום הגריאטרי. בעבודה היומיומית הצוות הרפואי שם את המטופל ומשפחתו במרכז העשייה ומעניק להם יחס  אישי ואנושי במסירות וברגישות בשילוב של ריפוי גוף ונפש. בנוסף לכך, מזה שנים רבות יוצא בית החולים לקהילה ומקיים קורסי השתלמות לרופאים במטרה להעמיק את ידע הרופאים בקהילה לטיפול במחלות הזקנה ומשרת את כל הסביבה: באר יעקב, ראשון לציון, לוד, רמלה, רחובות, נס ציונה, רחובות ועוד. לבסוף, בית החולים תורם גם לקידום הידע הרפואי ומקיים מחקרים פורצי דרך ברפואה גריאטרית ושיקום, אשר מוצגים בכנסים בינלאומיים ומתפרסמים בעיתונות המדעית.
ד"ר בתיה כגנסקי מנהלת בית החולים: "צוות בית החולים מורכב מאנשים מיוחדים אשר האתוס של נתינה מאפיין אותם בעבודה היומיומית עם חולים ובעיקר עם אלה בגיל המבוגר. השבוע התגייס הצוות גם לתרום דם למען כל הנזקקים. מנהלת המעבדה של בית החולים - אריקה פינקו לקחה על עצמה לארגן ולנהל מבצע מרגש זה."
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: