יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

רגע לפני הדלקת הנר הראשון: המלצות מד"א לקראת חג החנוכה - חדשות מקומיות ברמלוד נט

רגע לפני הדלקת הנר הראשון: המלצות מד"א לקראת חג החנוכה

יום לפני חג החנוכה ובצילה של מלחמת 'חרבות ברזל', מפרסם מגן דוד אדום המלצות כיצד לנהוג בחג ולסיימו בשלום, ללא תאונות וללא פציעות. כדי שגם השנה מנהגי חג החנוכה ימשיכו להסב לכולנו רק שמחה והנאה, חשוב לנהוג בזהירות ולתת תשומת לב, בעיקר לקשישים, אנשים עם בעיות בליעה, תינוקות וילדים וכן להיזהר במיוחד בעת השארת הנרות דולקים בבית.

בעקבות התערבות ההסתדרות: האוצר יפצה את חברות האבטחה שעובדיהן גויסו למלחמה - חדשות מקומיות ברמלוד נט

בעקבות התערבות ההסתדרות: האוצר יפצה את חברות האבטחה שעובדיהן גויסו למלחמה

אחרי שכ-20 אלף מאבטחים גויסו, עלה חשש לקריסת חברות האבטחה, שאמורות לשלם מכיסן את הרכיבים הפנסיונים של שכר העובדים. אחרי התערבות איגוד עובדי האבטחה, הניקיון והסיעוד בראשות יוסי ברבי, הוחלט שהמדינה תשפה את החברות על סכום זה ובכך תסייע לחברות ותמנע אובדן מקומות תעסוקה של עובדים הנמצאים בחזית הלחימה  בנוסף, אושר מענק חד-פעמי למאבטחים בסך 6,000 ש"ח.

היום חל יום הילד הבילאומי הידוע גם כיום זכויות הילד הבינלאומי - חדשות מקומיות ברמלוד נט

היום חל יום הילד הבילאומי הידוע גם כיום זכויות הילד הבינלאומי

האו"ם חייב להתעשת ולהתחיל לפעול ללא הפסקה עד אשר ישוחררו לאלתר כל החטופים הסובלים מאוד מזה כחודש וחצי ברצועת עזה. לחילופין אם אין רוב להחלטה הנ"ל, אז נא להסתכל בלוח השנה ולקיים את הדבר הכי בסיסי ביום זכויות הילד הבין לאומי, ולשחרר מיד את הילדים החטופים, ולהעניק להם את הזכות הכי בסיסית.

אלפים ליוו את רב"ט נועה מרציאנו הי"ד למנוחות בחלקה הצבאית במודיעין - חדשות מקומיות ברמלוד נט

אלפים ליוו את רב"ט נועה מרציאנו הי"ד למנוחות בחלקה הצבאית במודיעין

גופתה של רב"ט נועה מרציאנו הי"ד, חולצה מרצועת עזה והובאה למנוחות ביום שישי (שלשום) בבית העלמין במודיעין, יום אחד אחרי שגופתה חולצה על ידי כוחות צה"ל ממבנה סמוך לבית החולים 'אשיפא' ברצועת עזה.  ההספדים ריגשו מאוד את קהל האלפים שבא ללוות את נועה בדרכה האחרונה. ההספדים לא הותירו אף עין יבשה.