יום שני, 20 במאי 2024, י"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

חדשות חבל מודיעין

מיכל מאיה סלע מאמית נחשון חבל מודיעין: אשת החינוך המצטיינת לשנת 2023 - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

מיכל מאיה סלע מאמית נחשון חבל מודיעין: אשת החינוך המצטיינת לשנת 2023

בנימוקי אגף החינוך של המועצה, נכתב כי מיכל מאיה סלע ראויה לשבח על היותה מקצועית ויסודית ביותר ובנכונותה לסייע בכל פנייה ולכל דורש. "טובת התלמידים וטובת בית הספר תמיד לנגד עיניה והיא מלאה רעיונות כרימון לקידום בית הספר. מיכל יזמה והקימה בבית הספר את מגמת מקצועות החרום ההולכת ותופסת תאוצה, ובזמנה הפנוי היא מתנדבת כנהגת אמבולנס".

ניצן מסקלצ'י מאמית נחשון בחבל מודיעין, המצטיינת המחוזית של משרד החינוך! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

ניצן מסקלצ'י מאמית נחשון בחבל מודיעין, המצטיינת המחוזית של משרד החינוך!

במסגרת מעורבות חברתית, פעלה ניצן כנציגה במועצת התלמידים הבית ספרית, קפטן נבחרת הכדורשת בבית ספר, אירגנה תחרויות בית ספריות ושפטה בתחרויות רבות מטעם מגמת ספורט. ניצן גם פעילה בצוות נחשון בסניף בני עקיבא גמזו, בנוסף בחגים הולכת להתנדב בפרויקט כרובית שמכינים שם מארזי מזון לנזקקים. 

המשטרה גילתה 6 טון מזון מקולקל ולמעלה מחצי מיליון ש"ח במס' משקים במושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

המשטרה גילתה 6 טון מזון מקולקל ולמעלה מחצי מיליון ש"ח במס' משקים במושב אחיסמך

המבצע נערך בפיקוד תחנת  משטרת לוד ויחידת מתפ"א ובהובלת פרקליטות מחוז מרכז (אזרחי), יחד עם ק' חילוט והלבנת הון מחוז מרכז, בהשתתפות גופי אכיפה אזרחיים רבים, בהם: רשות המיסים (מס הכנסה ומע"מ), המרכז לגביית קנסות, משרד הבריאות, משרד החקלאות- יחידת הפיצו"ח, משרד האנרגיה – מינהל הדלק והגז, משרד האנרגיה - אגף מחצבות ומכרות, הוצל"פ – רשות המיסים, משרד הכלכלה , כבאות והצלה, רשות מקרקעי ישראל, משרד התחבורה, משטרה ירוקה וסיירת ירוקה. 

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד!

יום אחד, לפני חודש, רעדה האדמה במושב השלו אחיסמך שליד לוד, ועד עכשיו נדמה כי היא עדיין רועדת. המשטרה הגיעה ועצרה את מי שעד אותו רגע היה במשך למעלה מעשרים שנה מבכירי המושב, בחשד שבמשך שנים מעל בכספי החברים. עד היום לא ברור בדיוק כמה כסף היה מעורב בהונאה הזו וסכומים שונים נזרקים לאוויר, ההערכות מדברות על כך שיותר מ-100 מיליון ש"ח נעלמו. הכתבה התפרסמה לראשונה, אתמול (חמישי) בערב בערוץ 12 ע"י יוגב כרמל.

אתמול הוארך מעצרו של החשוד במעילת 120 מיליון ש"ח במושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

אתמול הוארך מעצרו של החשוד במעילת 120 מיליון ש"ח במושב אחיסמך

בית משפט השלום בראשון לציון האריך אתמול (שלישי) בשמונה ימים את מעצרו של גבר בן 54 ממושב אחיסמך, החשוד במעילת כספי אגודה שהיו בוועד המושב, בסכום של כ-120 מיליון שקלים. חוקרי יחידת ההונאה של משטרת מחוז מרכז ביקשו להאריך ב-12 יום את מעצרו מחשש שישבש את החקירה, ומנגד סנגוריו טענו כי נסחט ואוים: "הוא לא לקח אגורה לכיסו".

קבוצת צעירים יהודים ממערב אירופה ביקרו בכפר החשמונאים במושב שילת - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

קבוצת צעירים יהודים ממערב אירופה ביקרו בכפר החשמונאים במושב שילת

 זוהר ברעם סיפר לאורחים מאירופה, כי בימיה האחרונים של  מלחמת יום הכיפורים אשר בה נלחם יחד עם קבוצת חיילים ליד תעלת סואץ. היה זה בערב הראשון של חנוכה, כאשר זוהר לקח תרמיל של פגז, מילא אותו בסמרטוטים ומעט סולר, וכך הדליק נר ראשון של חנוכה.

המשטרה חוקרת חשד למעילה בקופת חקלאי מושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

המשטרה חוקרת חשד למעילה בקופת חקלאי מושב אחיסמך

לאחר תלונות של תושבים שלטענתם "נקלעו לחובות" מסיבה לא ברורה, פתחה המשטרה בחקירת היעלמותם של כספים מקופת החקלאים במושב שליד לוד • תושבים ששוחחו עם N12 חושדים כי מדובר במעילת ענק: "יום אחד הצ'קים חזרו, מדובר בחובות של מיליונים" • "בוקר אחד מגלים שלא נשאר כלום. אנשים עבדו שנים והיום הם מרוששים", אמר אחד מהם. פורסם אתמול (שני) לראשונה בחדשות N12 ע"י אור רביד.