יום שני, 20 במאי 2024, י"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

ג'קי גונגרדי - יד ימינו של ניסים גוזלן - חדשות באר יעקב ברמלוד נט

ג'קי גונגרדי - יד ימינו של ניסים גוזלן

ביטוי ישן ושחוק מספר על כך ש"איש אינו זוכר את הסגן של בר כוכבא". את ג'קי גונגרדי, סגנו של ראש העיר ניסים גוזלן ויד ימינו, זה לא מעניין. כל עוד הוא מצעיד את באר יעקב לגבהים חדשים, יחד עם חברו ושותפו לדרך, שלדעתו הוא "ראש העיר הטוב ביותר במדינת ישראל", הוא מאושר. בצוותא ובשיתוף פעולה נדיר ומעורר התפעלות, הם צועדים יחד כבר שנים, כתף אל כתף, דוחקים את משחקי האגו הצידה, והופכים את באר יעקב לפנינת השפלה!

שימי טל מונה למשנה לראש עיריית באר יעקב ברוב מוחץ. - חדשות באר יעקב ברמלוד נט

שימי טל מונה למשנה לראש עיריית באר יעקב ברוב מוחץ.

ביום שלישי השבוע, התקיימה ישיבת מליאת מועצת באר יעקב. בישיבה הוגשה הצעה למינויו של חבר מועצת העיר וראש מטה ראש הממשלה בבאר יעקב, שימי טל, לשמש כמשנה לראש עיריית באר יעקב. ההצעה אושרה ברוב מוחץ וחסר תקדים. שימי טל: "אני נכנס בחרדת קודש לבצע את תפקידי למען תושבי באר יעקב".

הסיסמה שליוותה אותנו עשרות שנים, "לעולם לא עוד!" התנפצה באחת לנוכח השואה הנוספת שחוו אחינו ואחיותינו - חדשות באר יעקב ברמלוד נט

הסיסמה שליוותה אותנו עשרות שנים, "לעולם לא עוד!" התנפצה באחת לנוכח השואה הנוספת שחוו אחינו ואחיותינו

"לפני 79 שנים, בשנת 1945, הסתיימה מלחמת העולם השנייה ואיתה הסתיימה ונגלתה לעולם הזוועה שחוללו הנאצים ועוזריהם לששה מליון יהודים במה שנקרא מאז "השואה".דמם של מיליוני אחינו ואחיותינו חייבו אותנו להקים בית לעם היהודי ולשמר, להזכיר ולצוות לדורות הבאים לציין את יום הזיכרון לשואה ולגבורה כשהמוטו המרכזי לפיו נבנתה המדינה ועל פיו כוננו את צבא ההגנה לישראל היה המשפט "לעולם לא עוד!"." נאומו של ראש עיריית באר יעקב לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה.