יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" מס' 850 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" מס' 850

כנסו לגיליון מספר 850 של עיתון "רמלוד פלוס" לחג החנוכה, שתוכלו לקרוא על חוסר הפיתוח בשכונת ״נופי בן שמן״ בלוד, שלמרות שהדירות בחלק מהבניינים מוכנות למסירה הם לא יכולים להיכנס. על המיזם התנדבותי ומקסים של המאפרת קארין אלדן לנשים שמתחתנות במלחמה. על חתונה מרגשת של זוג קצינים מבסיס שורה שנישאו בעירייתה של לוד. על הפרשת חלה מבני הנוער של לוד לזכרה של סמלת אושר ברזילי הי״ד שנרצחה ב7/10. על מנדבת מד״א מלוד שהצילה תושב רמלה בנפילת רקטה. על משרתי מילואים מפעילים שזכאים להנחה בארנונה ברמלה. על פתיחת מתקן קליטה בתיכון נווה רם בבאר יעקב. על מופע לילדי ונשות המילואימניקים בבאר יעקב ועוד ועוד בגיליון זה ובקישור הדיגיטלי הבא:

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 848 כבר כאן! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 848 כבר כאן!

חזרנו בכוחות מחודשים, מוזמנים להיכנס לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 848, בו תוכלו לקרוא על החתונה בעת מלחמה, על הפעילות ועידכונים של עיריית רמלה, לוד ובאר יעקב בעיתות מלחמה, על הסיוע ליישובי העוטף וציון שלושים לאבל הלאומי, את פרשת השבוע, את מדור הספורט ואת הטור של עו״ד קרן לוי ״בעצות משפטיות לחיים״ זאת ועוד בקישור כאן למטה:

הגיליון הדיגיטלי "רמלודפלוס" נמצא כאן בשבילך! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

הגיליון הדיגיטלי "רמלודפלוס" נמצא כאן בשבילך!

כנסו לגיליון חג סוכות של ״רמלוד פלוס״ מספר 847 בו תוכלו לקרוא את ריאיון החג עם, יעקב אטרקצ׳י, הבעלים ומנכ״ל חברת ״אאורה״, על ״אני מאמין״ שלו בערים לוד ורמלה, על פרוייקטים של ״בינוי ופינוי״, את הטיפים ואת הפתרונות לצעירים מחוסרי דיור. עוד תוכלו לקרוא על תכנית העבודה של מיכאל וידל - ראש עיריית רמלה לחמש השנים הבאות. את האחדות ולכידות סביב יאיר רביבו - ראש עיריית לוד. את פרשת השבוע ״אושפיזין״ מאת הרב שמואל כהן. על העשייה ללא הפסקה של משה בונפיל - המועמד למועצת עיריית לוד ועל הרשימה של ״לוד שלנו״ בראשות הדר מילר ורפי יקותיאל, אשר מקבלת מנדט נוסף ע״פ הסקרים. זאת ועוד בקישור הבא:

גיליון דיגיטלי של רמלודפלוס מס' 849 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של רמלודפלוס מס' 849

כנסו לעיתון ״רמלוד פלוס״, מספר 849, גיליון חגיגי ומיוחד לכבוד השנה החדשה הבאה עלינו לטובה ובו תקראו ראיונות חגיגיים עם: ראש עיריית באר יעקב, האיש שבנה עיר - מר ניסים גוזלן עם ראש עיריית רמלה - מר מיכאל וידל שמסכם חמש שנים של עשייה. ראיון עם ראש המועצה האזורית שדות דן - דוד יפרח, שמבטיח להגדיל את הכנסות המועצה לטובת התושבים, ולמען הדור הצעיר והחינוך. בשעה טובה קמפיין הבחירות של הליכוד ויאיר רביבו בלוד יצא לדרך. ראיון עם יורם מרציאנו שמתמודד לראשות העיר לוד, ומאחל שהשנה תהיה שנה פורצת דרך. ראיון עם אברהם דז׳ורייב מי שמתמודד ברמלה לראשות העיר ומבטיח כי יפעל להחזיר לרמלה את המעמד כעיר מחוז. ראיון עם משה בונפיל המתמודד למועצת העיר לוד, ועוד כתבות מעניינות.

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 845 כדי לקרוא על תוכנית ההבראה של יורם מרציאנו לעיר לוד, על אנרגיות העשייה של מיכאל וידל המועמד המוביל ברמלה, על ההישגים של יאיר רביבו בלוד, על התוכניות של משה בונפיל והנבחרת שלו למועצת העיר לוד, על פרשת השבוע ״כי תצא״, את הבשורה החשובה לתושבי ״עמיחי״ בעיר רמלה, את מדור הספורט ועל 66 מחניכיו של המאמן אומניות הלוחמה, ארנון אברהם שעברו את מבחני הדרגות השנתיים, זאת ועוד בגיליון הדיגיטלי בקישור הבא:

"רמלודפלוס" כבר כאן!!! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

"רמלודפלוס" כבר כאן!!!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 844, בו תוכלו לקרוא על מערכת הבחירות באזורנו, שעולה שלב ולקבל תשובות מדוע רמלה חייבת ממשלה מאחורי ראש העיר? על הצגת העשייה של יאיר רביבו ותנופת הפיתוח בלוד, על חוסר ההתנצלות של מרציאנו והאשמות הכבדות שלו. על הרשימה החדשה של הדר מילר להתמודדות למועצת העירייה בלוד. על הקאנטרי החדש בגני אביב. על קבוצת הנוער ״הפועל לוד" בכדורגל שתיקרא ע״ש ניקי מיכאלי ז״ל. על מתחם הנינג’ה בלוד ועוד.

גיליון דיגיטלי של"רמלודפלוס" מס' 843 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של"רמלודפלוס" מס' 843

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 843, בו תוכלו לקרוא על המהפכה אותה מוביל רביבו בעיר לוד, על האיחוד מאחורי מיכאל וידל לראשות בעיר רמלה, על הסטודיו לריקוד של תמי מיכאלי בן דוד ועל ההפקה שהרימה, על הקורסים וימי הכשרה ללא הפסקה לוועדי עובדים ולחברי ההסתדרות במרחב השפלה, את מדור הספורט ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״…. זאת ועוד בגיליון למטה ובקישור:

כעת הזמן לקרוא את הגיליון הדיגיטלי - "רמלודפלוס" מס' 841 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

כעת הזמן לקרוא את הגיליון הדיגיטלי - "רמלודפלוס" מס' 841

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 841, בו תוכלו לקרוא על הפיצוץ והקרע בסניף הליכוד בלוד, על האיומים ועל התלונות, על שריוני נשים אצל המעומדים רביבו ומרציאנו, על התמיכה פה אחד בליכוד במעומד וידל לראשות העיר ברמלה, על קורסים והעצמת נשים בהסתדרות ובנעמת במרחב השפלה, את מדור הספורט, המדור הרכילותי הכי עסיסי ״מקס ומוריס״ ועוד….

כעת הזמן לקרוא את "רמלודפלוס" מס' 841 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

כעת הזמן לקרוא את "רמלודפלוס" מס' 841

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 841 כדי לקרוא על מערכת הבחירות המוניציפאליות שמעלה הילוך, על הדרישה של יאיר רביבו מחברי ועדת הכנסת לביטחון לאומי, על סניף אקי״ים לוד-שוהם שהגשים חלום על התיאטרון לילדים בעלי צרכים מיוחדים, על ההישג של האחים רביבו, על פרשת השבוע ״בלק״, על הטקס שנערך לזכרו של דסטאו ביסט ז״ל, שנפל בעת מאורעות ״שומר החומות״, על סיגל מלול יועצת הנדל״ן שפרסה כנפיים, את מדור הספורט המורחב, את המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ ובו תוכלו לקרוא מי קיבל את הבשורה על הצבתו בראש הרשימה מפי ראש הממשלה. על הראיון של יואל לביא באולפני "ברדוגו לייב״, על חזון המציאות המדומה לבתי ספר בבאר יעקב, במי תומכת מפלגת ש״ס ברמלה, ועל הפינוקים של דני כהן יו"ר ועד עובדי עיריית לוד בגיבושון לעובדי העירייה זאת ועוד…

גיליון דיגיטלי-"רמלודפלוס" מס' 840 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי-"רמלודפלוס" מס' 840

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 840 , בו תוכלו לקרוא על ג׳ומעה אזברגה, תושב העיר לוד, שינסה לעשות היסטוריה כראש העיר הערבי הראשון בלוד. על הבולדוזר משה בונפיל שחוזר לזירה הפוליטית ומצהיר על כוונותיו. על המסע המרגש והמטלטל לפולין של הסתדרות מרחב השפלה. על יעקב אשטמקאר שיוצא בקריאה נרגשת לתושבי שכונת גבעת הזיתים בלוד להתאחד ולבחור מתמודד למועצת העיר לוד מטעמם ולקדם את השכונה. על החלטת הוועדה המחוזית לתת תוקף להקמת מרכז עסקים חדש לעיר רמלה, בו יוקמו בתי מלון, חנויות ומגורים. את מדור הספורט המורחב ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ ובו תגלו האם סגן ראש עיריית רמלה אברהם דז׳ורייב יתמודד גם על ראשות העיר רמלה? האם דני כהן, יור ועד עובדי עיריית לוד ירוץ בבחירות בלוד? על הזכייה הכפולה של העיר החדשה באר יעקב, על הסבא והסבתא החדשים מבאר יעקב, מי הוא ה"מרואיין בהפתעה"? ועוד…