יום שני, 11 בדצמבר 2023, כ"ח כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

תיכון 'הרב תחומי' ברמלה מציין את כ"ט בנובמבר בפעילות מרגשת - חדשות רמלה ברמלוד נט

תיכון 'הרב תחומי' ברמלה מציין את כ"ט בנובמבר בפעילות מרגשת

ב-29 בנובמבר 1947 הצביעה העצרת הכללית של האומות המאוחדות בעד התוכנית לחלוקת ארץ ישראל. החלטה זו הובילה למעשה להכרזה על מדינת ישראל בה' באייר תש"ח, 14 במאי 1948.. בימי אלו, בהם האנטישמיות גוברת והלגיטימציה של מדינת ישראל בעיני מדינות העולם נתונה בספקולציות, החליט צוות בית הספר עמל ע"ש יגאל אלון ברמלה, להדגיש ולחגוג תאריך זה כמחווה ליישובי העוטף.

במעמד מנכ״ל עיריית רמלה והשר בן גביר, התקיימה חלוקת נשקים לכיתות הכוננות בעיר רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט

במעמד מנכ״ל עיריית רמלה והשר בן גביר, התקיימה חלוקת נשקים לכיתות הכוננות בעיר רמלה

עיריית רמלה ומשטרת ישראל ערכו השבוע טקס חלוקת נשקים למתנדבי המשטרה בכיתות הכוננות של העיר רמלה. הטקס נערך בתחנת משטרת רמלה במעמד השר לביטחון לאומי, איתמר בן-גביר; מנכ״ל עיריית רמלה, רונן עזריה; הסמפכ"ל ניצב אבשלום פלד; מזב"ט השר, ניצב קובי יעקובי; ובכירים נוספים.

מוכנים לכל תרחיש. עיריית רמלה ערכה תרגיל נפילת טיל בבית ספר - חדשות רמלה ברמלוד נט

מוכנים לכל תרחיש. עיריית רמלה ערכה תרגיל נפילת טיל בבית ספר

בעיריית רמלה נערכים במהלך כל השנה לאירועי חירום העשויים להתרחש בכל רגע נתון. ביום שלישי, 28.11.23 נערך בבית הספר רעות תרגיל עירוני אשר דימה תרחיש של נפילת ירי טילים בזמן שהתלמידים נמצאים בשיעור. ראש העיר - מיכאל וידל: "אנו פועלים לכך שכל אחד מתלמידי העיר והצוותים החינוכיים ידעו את סדר הפעולות שהוכחו כמצילות חיים".

שריפת בית ברמלה- פצוע מטופל ע"י גורמי הרפואה. - חדשות רמלה ברמלוד נט

שריפת בית ברמלה- פצוע מטופל ע"י גורמי הרפואה.

4 צוותים מתחנת איילון בפיקודו של רב רשף ניסים אליעזר פועלים כעת בשריפת בית פרטי ברמלה רחוב האלונים. הבעירה נמצאת בקומה השלישית ויש עשן שחור כבד ולהבות מהחלונות. הצוותים כעת תוקפים עם קווי מים את הבעירה על מנת למנוע התפשטות למוקדים נוספים ובמקביל סורקים לשלילת המצאות לכודים במקום. פצוע אחד מטופל כרגע על ידי איחוד הצלה.