יום שני, 20 במאי 2024, י"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

מקס ומוריס ברמלוד נט

מדור הרכילות של רמלה לוד ובאר יעקב

מקס ומוריס / 10 במאי 2024 - מקס ומוריס ברמלוד נט

מקס ומוריס / 10 במאי 2024

המדור נכתב בשעות בהן נכנסים כוחות של צבא הגנה לישראל לתוך רפיח, העיר הדרומית ביותר בעזה - המקום המקולל והארור, עוד מימי התנ"ך. רפיח נמצאת בגבול עם מצרים. שם, מתחת לאדמה, בתוך מנהרות, מתחבא כמו עכבר ראש הנחש, יחיה סינוואר ימ"ש, יחד עם הגדודים האחרונים שנשארו לחמאס. שם גם מוחזקים חטופינו. כולנו מתפללים ומייחלים לניצחונם של חיילי צה"ל, לחזרת כל החטופים והחיילים בשלום למשפחותיהם, להבאתו של סינוואר לדין בישראל, חי או מת, ולמיגור החלאות של החמאס שטבחו באזרחי ישראל בבוקר שמחת תורה ה'תשפ"ד.

"מקס ומוריס" יצאו מהבידוד, על מעלליהם אפשר לקרוא כאן בהמשך.... - מקס ומוריס ברמלוד נט

"מקס ומוריס" יצאו מהבידוד, על מעלליהם אפשר לקרוא כאן בהמשך....

מקס ומוריס מעבירים תודה מיוחדת להסתדרות, שחילקה לעובדי מועצת באר יעקב שי מקורי ושימושי מאוד לימים אלו: מטריות. ובשוונג של התודות, עובדי מועצת באר יעקב מוסרים תודה לוועד העובדים המסור, שחילק שי מכובד לכבוד ט"ו בשבט, הממשמש ובא. על כל הטוב הזה אחראי יו"ר ועד העובדים, מר אהרון שמואל. יישר כוח!

אמש באווניו: חתונת השנה של ליאל ושמעון כהן - מקס ומוריס ברמלוד נט

אמש באווניו: חתונת השנה של ליאל ושמעון כהן

אחרי הפסקה ארוכה (תאונת עבודה, המקלדת נשברה...) מקס ומוריס מדווחים מהשטח, ועכשיו מהחתונה הכי מדוברת של שמעון כהן, בנו של יו"ר ועד עובדי עיריית לוד, שנישא לבחירת ליבו, ליאל, לאישה. 1,000 מוזמנים נמצאים כעת במתחם האירועים היוקרתי, אווניו, בהם עובדי עיריית לוד, עובדי רשות שדות התעופה, פוליטיקאים ועוד... מזל טוב