יום שלישי, 25 ביוני 2024, י"ט סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט

חדשות אזורינט

חג שבועות בפתח - מדריך מד"א שיעזור לכם להישמר ולשמור על האחרים - חדשות אזורינט ברמלוד נט

חג שבועות בפתח - מדריך מד"א שיעזור לכם להישמר ולשמור על האחרים

לקראת חג שבועות שיחול ביום שלישי, ה' בסיון (11.5), מצורף מדריך מגן דוד אדום שיעזור לכם להימשר ולשמור על האחרים מכל ההיבטים. בנוסף, במד"א ערוכים לאבטח רפואית את המתפללים הצפויים להגיע לכותל המערבי בירושלים לתפילת "תיקון ליל שבועות" ולתפילת "ותיקין", ולאבטח רפואית את המטיילים ברחבי הארץ. בחג השבועות נהוג לאכול מוצרי חלב ובמד"א מזכירים לכל מי שאובחן כרגיש ללקטוז להימנע מאכילת מוצרי חלב ולסובלים מאלרגיה לחלב ומוצריו, להצטייד במזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים במידה שתהיה חשיפה למוצרים אלו (על פי הנחיות הרופא המטפל).

אאורה השלימה את עסקת רכישת חברת הייזום והביצוע מגידו - השליטה וזכויות הניהול הועברו לאאורה - חדשות אזורינט ברמלוד נט

אאורה השלימה את עסקת רכישת חברת הייזום והביצוע מגידו - השליטה וזכויות הניהול הועברו לאאורה

חברת אאורה השקעות, חברה מובילה בייזום בניה למגורים בישראל בעלת התמחות בייזום, תכנון והקמה של מתחמי התחדשות עירונית במרכזי ערים מבוקשות ומובילות, מדווחת כי השלימה את רכישת השליטה בחברה מגידו ומצפה להצפת ערך משמעותית לבעלי המניות של אאורה.

נפרדים מדוד לוי - ח"כ והשר לשעבר דוד לוי הלך לעולמו בגיל 86 - חדשות אזורינט ברמלוד נט

נפרדים מדוד לוי - ח"כ והשר לשעבר דוד לוי הלך לעולמו בגיל 86

אמש, התבשרנו על לכתו של דוד לוי ז"ל, פוליטקאי משמעותי בהיסטוריה של המדינה. פוליטיקאי שהיה לו תפקיד קריטי בהפיכת הליכוד למפלגת השלטון ותרומה מכרעת במהפך של 1977. דוד לוי הוא אחיו של ראש עיריית לוד המיתלוגי, מקסים לוי ז"ל, שנפטר בטרם עת בגיל 52. דוד היה ידיד קרוב של העיר לוד ואף זכה לאזרחות כבוד בשנות ה-80. פרידה מפוליטיקאי שחיבר בין קהלים וחיפש גשרים בין חלקי החברה הישראלית.

היום יום האופניים הבינלאומי -  לרכב או לרכוב: מה זה משנה? בואו להינות - חדשות אזורינט ברמלוד נט

היום יום האופניים הבינלאומי - לרכב או לרכוב: מה זה משנה? בואו להינות

לכבוד יום האופניים הבינלאומי מצורפים כאן שבילי אופניים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, למגוון אוכלוסיות: רוכבים מקצועיים, משפחות, בעלי מוגבלויות ולכל רמות הקושי וזה לא משנה אם אתם רוכבים מקצועים או לא, פשוט בואו ליהנות...

״מתכון עם זיכרון"- זוכרים את הנופלים, בני משפחות של עובדות ועובדי התעשייה האווירית - חדשות אזורינט ברמלוד נט

״מתכון עם זיכרון"- זוכרים את הנופלים, בני משפחות של עובדות ועובדי התעשייה האווירית

במסגרת מיזם "מתכון עם זיכרון" שהתקיים בתעשייה האווירית בשבוע האחרון, הוגשו לאלפי עובדי החברה בחדרי האוכל בקמפוסים של החברה ברחבי הארץ, מנות שהיו אהובות על הנופלים במלחמת חרבות ברזל ואירועי השבעה באוקטובר, בני משפחות של עובדות ועובדי התעשייה האווירית.